atarionline.pl Kalendarz 2022 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime17 Jan 2022
     
    Ktoś kojarzy (oprócz Amigowego z Pixela) jakiś kalendarz na rok 2022 w stylu retro? Szukam, szukam i coś nie mogę znaleźć.
    • 2: CommentAuthorjury
    • CommentTime17 Jan 2022 zmieniony
     
    Ja nie kojarzę, ale o jakim Amigowym z Pixela na 2022 piszesz? Bo w tym roku w ostatnim numerze dali tylko jakiś tam z gry AAA o zombiech, nie pamiętam tytułu, a nie sprawdzę już, bo śmieci dzisiaj wynosiłem :)
    Czy to chodzi o jakiś z prenumeraty czy coś?
    Bo na rok 2021 dali rewelacyjny, aż go sobie odłożyłem na kupkę fajnych kalendarzy zamiast na makulaturę.
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime17 Jan 2022
     
    Amigowy z Pixela, znaczy z akcji na wspieram.to

    Średnio pixelowy jak dla mnie. Nawet jak na 16bit to aliasing za ostry. Ten zeszłoroczny widziałem (niestety, tylko widziałem) i mogę potwierdzić, był klasa!
    • 4:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime17 Jan 2022
     
    Potwierdzam, zeszłoroczny jest super (owszem, jest parę błędów w tekstach ale i tak wygląda świetnie). Szukałem więc czegoś podobnego.

    Ten Amigowy (tak tak, właśnie z akcji na wspieram.to) jest ...taki sobie. Można go kupić osobno (Allegro) ale jakoś mnie nie przekonuje... no i szukam czegoś ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Jan 2022
     
    Zawsze możemy zrobić własny, atarowski :)
    • 6:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime18 Jan 2022
     
    @Kaz +1
    • 7: CommentAuthorjury
    • CommentTime20 Jan 2022
     
    Odebrałem w końcu zamówienie dwóch ostatnich numerów Retro Gamer'a, więc donoszę, że w przedostatnim numerze (jeszcze ze 2 dni temu widziałem kilka sztuk na znanym portalu aukcyjnym) jest retro kalendarz na 2022. Jest to kalendarz z okładkami pism jak Crash, Amstrad Action, Computer and Video Games ...