atarionline.pl [S] Atari Falcon - adapter do monitorów serii SC - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Niedawno sprzedałem swojego Falcona, a nowy właściciel nie był zainteresowany tym adapterem, więc wystawiam go tutaj.

    Licytujemy oryginalny adapter do Atari Falcon pozwalający na podłączenie monitorów serii SC, czyli takich ze złączem DIN13.

    Adapter kupiłem nowy parę lat temu. Rozpakowałem i wypróbowałem. Potem trafił do swojego opakowania i tak sobie leżał od tamtej pory.

    Opakowanie jest w stanie 9/10 i w sumie jedyna znacząca wada to fakt, że miałem zszywacz o innym rozstawie nóżek i nie trafiłem w oryginalne dziurki.

    Sam adapter: raz użyty.

    Licytacja od 50 zł.
    Czas trwania: do czwartku 7 lipca do godziny 19. Preferowany odbiór osobisty na LOST'cie w Licheniu ale oczywiście wysyłka też wchodzi w grę.
  2.  
    no to 50
  3.  
    To może ja i inne klamoty z szafy wystawię od razu? Bo po co mam ci wysyłać tyle paczek, jak można jedną. ;)
  4.  
    Cześć.

    Wydarzyła się pewna niespodziewana okoliczność i będę musiał zamknąć licytację. Zainteresowanych strasznie przepraszam.

    @mkolodziejski: odezwę się do ciebie mejlem.