atarionline.pl Jaka karta SD do AVG Cart? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Nov 2022
     
    Cześć wszystkim :)

    Ten wątek był już niejednokrotnie poruszany and nadal mam wątpliwości jaka karta SD jest najlepsza do AVG Cart. Mam tu na myśli głównie problemy z odtwarzaniem multimediów.

    Czy ktoś testował różne karty z nowym playerem Kuby Husaka? Czy Sandisk Ultra wystarczy?

    Będę wdzięczny za rady i wskazówki :)
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Nov 2022 zmieniony
     
    Kilka sandisków testowałem - te większe - 64GB i 128GB nie sprawiały żadnych problemów. 16 czasami się wykrzaczała.

    Natomiast w ogóle (tzn cięła niemiłosiernie) nie chciała współpracować Goodram, taka 32 w niebieskim opakowaniu.

    Ogólnie - karta musi być szybka, żeby przestojów nie miała.
    i pewnie jakiś kesz w środku :)

    Także ten. Sandisk Ultra powinien działać.

    Aha - wszystkie karty co testowałem to microSD!
    • 3:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Nov 2022 zmieniony
     
    Oooo :) Dzięki za info :) Czyli chyba najsensowniejszym rozwiązaniem będzie SanDisk Ultra 128GB.

    [edit]
    Kupiona :)
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Nov 2022
     
    Zwłaszcza, ze 1h filmu to 1.5GB. Czy ktoś kiedyś miał pojęcie, że Atari potrafi tyle przetworzyć na jednostkę czasu? 0.45 MB/sek.
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime24 Nov 2022
     
    Wow :)
    • 6: CommentAuthorpajero
    • CommentTime25 Nov 2022 zmieniony
     
    Acz taki

    KINGSTON Canvas Select Plus V10 A1 microSDXC np.32GB
    ponoć A1, Klasa 10, UHS-I / U1

    to filmy po pewnym czasie rwie synchro. Muszę przegrać i potem jest poprawnie

    Tu wina samego egzemplarza karty, bo przecież transferu nie powinno zabraknąć
    ->link<-


    ps. 32GB to już za mało na dzisiejsze zbiory,min.64, i więcej bym kupował by upchać wszystko jakem chomik
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Nov 2022 zmieniony
     
    Ja zapomniałem o jakichkolwiek Kingstonach. Ani pendrivy, ani cf, ani sd. Zawsze były z nimi jakieś tam problemy. Zapomnieć. Ile ja danych przez nie straciłem... A inne nośniki - żadnych problemów (nawet noname)!.

    Firma krzak.
    • 8:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime25 Nov 2022 zmieniony
     
    Kingston? Serio taka lipa? :o Dawno nie korzystałem, ale kiedyś mieli renomę.

    Póki co zamówiłem na Allegro SanDiska Ultra A1 128GB, ale niestety przyszła podróbka, więc czekam na następnego :) Wtedy przetestuję i będę mógł się wypowiedzieć.