atarionline.pl Turbo blizzard w emulatorze - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgolomolo
    • CommentTime27 Nov 2022
     
    Witam,
    Czy jest możliwość pracy z systemem turbo blizzard w emulatorze "on line". Chciałbym uzyskać coś takiego" np. w Altirrze wczytuję img PHOENIX Hurka, wybieram odpowiedni loader, odtwarzam z magnetofonu podłączonego do wejścia AUDIO IN komputera kasetę z programami w systemie turbo blizzard i wczytuję dokładnie tak, jak z magnetofonu na prawdziwym Atari. Niestety nie udało mi się tego osiągnąć.
    • 2: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime27 Nov 2022
     
    Żaden emulator nie obsługuje takiej funkcji.
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime27 Nov 2022 zmieniony
     
    Ale co to za problem przenieść Turgenem kasetę do pliku i z pliku odtwarzać?
    TURGEN - Supported Tape Storage Systems
    • 4: CommentAuthorgolomolo
    • CommentTime27 Nov 2022
     
    W jaki sposób przenieść Turgenem? Mam wersję 9.1.2 a tam widzę tylko w drugą stronę tj. z pliku na kasetę.
    • 5:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime27 Nov 2022
     
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime27 Nov 2022
     
    No i najciemniej pod latarnią: nakładka graficzna Konwerter "CASia" zamienia CAS na WAV i MP3 oraz odwrotnie
    • 7: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime27 Nov 2022 zmieniony
     
    Jeśli szukasz Turbo Decoder, który był w przeszłości częścią TURGEN, to teraz jest to niezależny projekt. ->link<-


    Zdecydowanie polecam a8cas.
    • 8:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime27 Nov 2022 zmieniony
     
    No to już wiem, czemu nie mogłem znaleźć odczytu z Turbo w obecnym TURGENie :)

    Dzięki @Baktra za info, dobrze wiedzieć o zmianach.