atarionline.pl Kupię grę Alley Cat Atari XE, kaseta - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorSulik
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    Jak w temacie. Oryginał. Może też być ew. bez pudełka.

    Ew. może szacowne forum podpowie, gdzie szukać (bo na Allegro, czy OLX takie oferty praktycznie się nie pojawiają).

    Pozdrawiam :)
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    Może dely, duddie albo gzynio posiadają, wiem, że kolekcjonują taśmy
    • 3: CommentAuthortebe
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    nie prościej wymyślić wehikuł czasu, cofnać się do lat 80-tych, dokonać zakupu i wrócić ... albo nie wracać :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    Ebay, Amazon.
    • 5: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    @tebe
    Chciałbyś ?
    Ja też :)
    • 6: CommentAuthorSulik
    • CommentTime20 Apr 2023
     
    eBay i Amazon - nic od wieeeelu tygodni.
    Mam taką obawę, że prościej będzie faktycznie poczekać na wehikuł czasu ;P
    • 7:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime7 May 2023
     
    Brak maila w profilu, więc wrzucam tu.

    Link:
    ->link<-
    • 8: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime7 May 2023 zmieniony
     
    Powinni zablokować te januszowe licytacje na giełdach, uspokoiłby się rynek i można by było cokolwiek kupować po normalnych cenach, a nie bawić się w ciuciubabkę. A do licytacji jeśli już to powinny być specjalne giełdy do tego przeznaczone.
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 May 2023
     
    mogę ci zaraz nagrać, będziesz miał od IRATY oryginała ;).
    Tu masz backupa ->link<-
    • 10: CommentAuthorSulik
    • CommentTime8 May 2023
     
    ccwrc - dzięki ogromne :D spróbuję przygarnąć
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 May 2023
     

    Konstantyn:

    Powinni zablokować te januszowe licytacje na giełdach, uspokoiłby się rynek


    O jakie licytacje chodzi?
    • 12:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 May 2023
     
    Powinni zabronić się pytać, o jakie licytacje chodzi!
    • 13: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime8 May 2023 zmieniony
     
    @Kaz - o wszystkie na alegrach, ebajach itd. Od tego powinny być specjalne portale, ten kto chciałby się bawić w takie podchody to by tam sobie wystawiał swoje barachła, a licytujący wiedzieliby gdzie są i po co. Większosć tych marnych liocytacji to ściema, kole chcą jak najwięcej wycisnąć od ludzi. Co z tego, że będę cały tydzień licytował, jak chwilę przed zamknięciem wystawiający zdejmie towar z półki albo da więcej, bo kwota jaką osiągnął nie będzie dla niego satysfakcjonująca? Jeśli ktoś sprzedaje np. kasetę z grąna Atari za 10 zł to niech tak będzie, a nie wystawi za 10, a za tydzień, chwilę przed zamknięciem jest już 300. Szkoda mi czasu na opisywanie tych mechanizmów, każdy kto próbuje cokolwiek kupować na w/w witrynach powinien je znać. A chodziło mi w tym konkretnym przypadku o aukcję z linku cwrc`a, tę:
    ->link<-
    • 14:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime8 May 2023
     
    Ludzie nie znają wartości tego co sprzedają. Albo chcą dostać jak najwięcej. Do tego aukcje są ok.

    Patologią jest podbijanie przez właściciela z drugiego konta albo wycofywanie się ze sprzedaży bo cena za mała. Pełna zgoda.
    • 15:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime8 May 2023
     
    Pan o nicku atari_8-bit_lover który sprzedaje Alley Cata jest znany w środowisku retro. Na ebay ma ponad 7000 komentarzy. Same pozytywne.

    Sam u niego wielokrotnie kupowałem (ale komentarze wystawiam rzadko) i nigdy nie spotkałem się żeby coś było nie tak na żadnym etapie (licytacja, wysyłka, sam towar).
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 May 2023
     
    @Peri Noid jak się wkurzyłem na "Atari", to powystawiałem gry w takich cenach by ich nie sprzedać, no a jakbym sprzedał to kupił bym sobie ponownie (po cichu) i z zarobkiem. ;)
    • 17: CommentAuthorSulik
    • CommentTime10 May 2023
     
    Niestety - jak jakiegoś zasobu jest mało, a chętnych dużo, to cena szybko idzie w górę. Alley Cat wystawione za 5 funtów było, a teraz w licytacji jest już 29 funtów i jeszcze 4 dni do końca.

    Z przesyłką z UK i cłem to już ponad 250 zł wychodzi :'( a to "tylko" kaseta a nie big box z instrukcją, mapą i pierdółkami ;p
    • 18: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime14 May 2023
     
    Witam wszystkich!

    Monitorowalem podana aukcje i nie dziwie sie jaka cene ona osiagla ze wzgledow takich iz gra jest bardzo rzadka na ebayu, naprawde rzadka.

    Niemniej ja bym takiej ceny nie zaplacil :)
    • 19:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 May 2023
     
    Można sie skutecznie wyleczyć z pewnego rodzaju zachcianek :/
    • 20: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime14 May 2023
     
    Jak najbardziej sie zgadzam :)
  1.  
    Nieźle, można się pokusić o vivusa i jednak wziąć.
    • 22:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime14 May 2023
     
    Z drugiej strony można się jednak podbudować, że jest się całkiem majętnym człowiekiem (ja AC mam) :D
    • 23:
       
      CommentAuthorXLent
    • CommentTime14 May 2023 zmieniony
     
    Z drugiej strony można się jednak podbudować, że jest się całkiem majętnym człowiekiem (ja AC mam) :D

    Będziesz majętny, o ile zdążysz to spieniężyć przed nieuniknionym i zabawić się za to, a śmiem postawić tezę, że większość kolekcji skończy na śmietniku wraz z 'odejściem' tego pokolenia, czyli już 'niebawem' :)
    • 24: CommentAuthoras...
    • CommentTime14 May 2023
     
    Jeszcze trochę pożyjemy także spokojnie ...
    • 25:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 May 2023
     

    Konstatyn:

    @Kaz - o wszystkie na alegrach, ebajach itd. Od tego powinny być specjalne portale, ten kto chciałby się bawić w takie podchody to by tam sobie wystawiał swoje barachła, a licytujący wiedzieliby gdzie są i po co. (...)


    Hmmm... ale przecież to są właśnie portale z licytacjami i aukcjami. Wydaje się, że tam wystawiający i licytujący wiedzą gdzie są i po co :)

    Konstantyn:

    Jeśli ktoś sprzedaje np. kasetę z grąna Atari za 10 zł to niech tak będzie, a nie wystawi za 10, a za tydzień, chwilę przed zamknięciem jest już 300.


    Hmmm... ale przecież na tym polegają aukcje i licytacje, że cena nie jest z góry określona i można ją podbijać. O co się tu oburzać, że aukcja czy licytacja to nie sklep z cenami stałymi?
  2.  
    Must be Alley Cat from Americana (= US-Gold) on tape ? Currently there is a compilation by The English Software (Atari Smash Hits) available at ebay, which also contains Alley Cat... much cheaper than the Americana tape.

    ->link<-
    • 27: CommentAuthorSulik
    • CommentTime17 May 2023
     
    Charlie, the same difference as between a big box game for several hundred dollars and its bundle version for several dollars. Collector's value. Box.
    • 28:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime29 May 2023
     
    Nadal brak maila :)

    ->link<-