atarionline.pl Nowa gra od Gorgha - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthorgorgh
      • CommentTime2 Jun 2026 22:11 (6 dni temu) zmieniony
       
      Nowa gra nad którą pracuję od 3-4 dni, planuję ją skończyć do końca czerwca. W grze będzie się biegało ludzikiem, skakało po platformach, zbierało bonusy i omijało przeszkody, to co widać na filmiku to początek dynamicznej kamery. Płaszczyzny będą na różnej wysokości.
      • 2: CommentAuthormono
      • CommentTime3 Jun 2026 00:02 (6 dni temu)
       
      Bardzo ładne! Rainbow Walker?
      • 3:
         
        CommentAuthorMq
      • CommentTime3 Jun 2026 00:28 (6 dni temu)
       
      Koncepcja fajna, dynamiczna kamera też, trzymam jednak kciuki za to, żeby gra była grywalna, bo piszesz że robisz grę, a w grze jednak grywalność jest najważniejsza, pamiętaj o tym! :-)
    1.  
      Reminds me of Rainbow Walker, Trailblazer, Jump.
      And also of Boing XL and Boing 2.

      So, waiting for the Gameplay to see what it will be like.
      • 5: CommentAuthormayonez
      • CommentTime3 Jun 2026 08:10 (6 dni temu)
       
      Ładnie i dynamicznie