CommentTime2 Jun 2026 22:11 (6 dni temu) zmieniony
Nowa gra nad którą pracuję od 3-4 dni, planuję ją skończyć do końca czerwca. W grze będzie się biegało ludzikiem, skakało po platformach, zbierało bonusy i omijało przeszkody, to co widać na filmiku to początek dynamicznej kamery. Płaszczyzny będą na różnej wysokości.
Koncepcja fajna, dynamiczna kamera też, trzymam jednak kciuki za to, żeby gra była grywalna, bo piszesz że robisz grę, a w grze jednak grywalność jest najważniejsza, pamiętaj o tym! :-)