atarionline.pl Czasopismo "Atari Fan" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Mar 2020
     
    Jakby ktoś nie wiedział czy się martwił... Piter żyje i ma się dobrze, ostatnio odwiedził imprezę "ComicCon" w Rumi na Pomorzu gdańskim. :)
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Mar 2020
     
    ło matko,niemożliwe ;)
    ...ja już kilka miechów mam z nim kontakt,ale Piter jeszcze potrzebuje czasu .
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Mar 2020 zmieniony
     
    Ło, Irata, i dopiero teraz się w temacie odezwałeś!? :o
    Trzeba było już -wtedy- tu coś napisać aby uspokoić publikę, która nie wiedziała co_jest_grane z "ojcem założycielem" AtariFana i jego planami. :P
    • 4: CommentAuthorPecet
    • CommentTime10 Mar 2020
     
    Irata, Jak twoja produkcja? Była już premiera?
    • 5: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime10 Mar 2020
     
    Irata przemilcza tą kwestię, chyba jeszcze wymaga czasu
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 Mar 2020
     
    ... nie było,i prędko nie będzie,a może będzie,ja na razie utknąłem na tekstach i rysowaniu twarzy znanych postaci z. ... nie chcę za dużo pisać,w każdym razie będzie,nie chcę się również deklarować gdyż nie tylko ode mnie zależy ukończenie projektu a puki co ja utknąłem z projektem ze względu na prace... ale spoko,jak będzie kwarantanna społeczna to szybciej się uporam :-) .Mogę jedynie obiecać że będzie gdyż zrobienie czegoś dużego na JIL to moje marzenie które sukcesywnie realizuje.
    • 7:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime11 Mar 2020
     
    Co u Pitera?
    • 8: CommentAuthorPecet
    • CommentTime12 Mar 2020
     
    Dzięki Irata za update.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 May 2020 zmieniony
     
    Nowy numer "Atari Fana" (w języku angielskim) nadchodzi. Trwają ostatnie prace oraz potrzebna jest pomoc ze "świeżym okiem", o czym Kroll opowiadał na ostatnim KWAS-ie 13 maja:

    • 10: CommentAuthorKroll
    • CommentTime18 May 2020
     
    Dzięki, super wyszło :) !!!
    W dwóch zdaniach.
    Poszukujemy 2-3 osób, dysponująca odrobiną wolnego czasu, przede wszystkim pragnąca wspomóc wydanie całkowicie nowego AF w języku angielskim. Taka osoba dostanie tekst w postaci pliku PDF, spokojnie go przeczyta i wyłapie wszelkie niedoskonałości, przede wszystkim chodzi o korektę techniczną, a nie językową.
    Ponadto oczywiście znajdzie się w składzie zespołu redakcyjnego dostanie egzemplarze AF jeszcze przed oficjalna premierą. Osoby zainteresowany proszę o kontakt do Mnie.

    Red. Nacz.
    Kroll
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Mar 2023 zmieniony
     
    Dobra wiadomość. Piter przywrócił możliwość zamawiania starszych numerów "Atari Fan", numery od 1 do 4 (wydawane oryginalnie przez Vulgara w latach 2000-2005).

    Te obecne drukowane na drukarce laserowej z epoki! Dokładnie jest to model HP LaserJet IV P z połowy lat 90 (premiera: październik 1993 roku). Mimo tak wiekowego sprzętu drukującego, a może właśnie dzięki temu, jakość druku jest bardzo dobra :)

    Są już do kupienia w cenie 10 zł za sztukę w sklepie AtariFan.pl, obok oczywiście numeru 7 i angielskiej edycji oznaczonej numerem 1: ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Mar 2023
     
    Jest też info na stronie PTODT: ->link<-
    • 13: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime24 Mar 2023 zmieniony
     
    Przy dzisiejszych retro cenach januszy biznesu, ta jest uważam bardzo atrakcyjna.