atarionline.pl Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    A Robert L. Też będzie ?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    Szeryf - weź piłkę, pokopiemy :)
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Jun 2021 zmieniony
     
    Jeśli chodzi o parking, to na ten moment otrzymałem zgodę od operatora na 15 bezpłatnych miejsc – pozostali czestnicy SV - wynegocjowana stawka 10zł/dzień (zamiast 4zł/h!). Parking monitorowany całą dobę. W tej chwili nie przyjmuję "rezerwacji", ponieważ będą one powiązane z kolejnością opłaconych wejściówek.

    A teraz Kochani bardzo ważna sprawa - z uwagi na fakt, że impreza w tej formie pochłonie wyjątkowo wysoki budżet (najwyższy w historii eventu) bardzo bym prosił o konkretne deklaracje przybycia pod tym linkiem: ->link<-

    Musimy się na nowo policzyć!

    Cena standardowej wejściówki wynosić będzie ok. 100 zł.
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    @Kaz - większość z nas, bez pomocy medyka to nie dobiegnie dalej niż do połowy boiska ;)
    • 5: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    @Pin, dobrze mówisz. Wezmę jeszcze cegłę i sznurek do tej piłki.
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    @Kaz: popraw proszę datę w wydarzeniach jeśli chodzi o SV :) z góry dziękuję!
    • 7: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    ...i jeszcze w dacie koncertu Dżenifer. Jest 2012 a powinno być 2021... ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    Greymsb - poprawione!
    • 9: CommentAuthorArti
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    No to lipa.Nie będę. Ustawiłem wszystko pod wcześniejszą datę i urlopu już nie zmienię. Echhh a miało być tak pięknie...
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    @Kaz: dziękuję!

    @Arti: przykro mi to słyszeć :( w czasach covidowych nic nie jest pewne... co prawda nie to było przyczyną przesunięcia terminu o tydzień (a konkretnie mecz Lechia vs Cracovia, gdzie spotkanie z niektórymi kibicami niekoniecznie mogłoby być miłym doświadczeniem) to jednak niewiadomo co będzie znowu w okresie zimowym - może jakieś nowe mutacje wirusa, które uniemożliwią nam spotkanie. przepraszam za to zamieszanie, ale chcąc zorganizować SV w tak fajnym miejscu było to nieuniknione.
    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    Niedawno swoją wizytą zaszczycił mnie Kenji, przywożąc obiecane fanty dla osób biorących udział w compo na SV, a teraz po bandzie pojechał również RJ1307, który również osobiście dostarczył nagrody! Jest tego naprawdę sporo, dlatego apel do Was - nie pozwólcie, aby compo na SV2020+1 było w tym roku zbyt krótkie! ;)

    Oto nagrody od Rafała:



























    Ustaliliśmy z Rafałem, że zestaw składający się z konsoli Atari 7800 PAL z zamontowanym modułem Ultimate Atari Video (UAV), dzięki któremu uzyskano wyjście Composite i S-Video oraz Dragonfly SD Cartridge - trafi do zwycięzcy w kategorii ATARI XL/XE GAME COMPO! :)

    WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI, RJ1307!
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    Dzisiaj przedstawiam Wam pierwszą ofertę dot. noclegów w YOUNIQ GDAŃSK, ul. Robotnicza 16 (3.5km od stadionu, samochodem ok. 5 minut). Obiekt znajduje się obok kolebki "Solidarności" - Stoczni Gdańskiej, ok. 15 minut spacerkiem od Starego Miasta.







    Poniżej znajduje się oferta specjalna tylko dla uczestników Silly Venture. Ceny te będą obowiązywały także 2 dni wcześniej oraz 2 dni później (jeśli ktoś chciałby przyjechać wcześniej/zostać dłużej).

    Cena pokoju 1 osobowego - 95 zł / doba (normalna cena: 115 zł)
    Opcjonalnie śniadanie: 30 zł / zestaw / osoba

    Cena pokoju 2 osobowego (2 pojedyncze łózka) - 190 zł / doba (normalna cena: od 210 do 250 zł
    w zależności od standardu)

    Opcjonalnie śniadanie: 30 zł / zestaw / osoba

    Pokój 1 osobowy / 2 osobowy (łóżko podwójne) - 170 zł / doba (normalna cena: od 185 do 245 zł w zależności od standardu)

    Opcjonalnie śniadanie: 30 zł / zestaw / osoba

    Śniadanie można domówić po przyjeździe na miejscu do godziny 18:00. Do wyboru - MENU STANDARD lub MENU WEGETARIAŃSKIE:

    MENU STANDARD



    MENU WEGETARIAŃSKIE



    Do dyspozycji Gości bezpłatnie piłkarzyki, siłownia itd.






    Na terenie obiektu znajduje się też sklep "ŻABKA".

    Rezerwacji dokonujemy tradycyjnie na hasło "ATARI" - drogą mailową lub telefoniczną:

    YOUNIQ GDAŃSK - ->link<-

    e-mail: gdansk@youniq-students.pl

    tel. do recepcji: 58 354 04 60

    Jutro przedstawię Wam ofertę drugiego obiektu, mieszczącego się bliżej stadionu - Hotel Arena Expo, mieszczący się 500m od stadionu.
    • 13: CommentAuthorArti
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    @greymsb
    Spoczko rozumiem.To mój prywatny dramat.
    Mam nadzieję że będzie streem to Was popodglądam :)
    • 14:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    Mogę się dopisać do listy dramaturgów, bo moja bratanica ma w weekend zlotu wesele.
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    @Arti: a ja liczę na to, że może jednak Ci się uda. dzisiaj trąbią o możliwej czwartej fali pod koniec roku... już nie raz ktoś wpisywał się na listę z "1%", a pojawiał się na party :)

    Co do streamu to zostawiam to sobie na koniec. Cała masa innych rzeczy ma tutaj priorytet ;)
    • 16:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    Załączam zbiorcze zdjęcie fantów na wypadek, gdyby te z oryginalnego postu się komuś nie wyświetlały.

    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Jun 2021 zmieniony
     
    @mgr_inz_rafal: hehe, dobre :) zmień przeglądarkę... też się zdziwiłem gdy sprawdzałem posta pod Chrome ;) na pozostałych widać (nawet pod Edge...) :D
    • 18: CommentAuthoras...
    • CommentTime25 Jun 2021
     
    Michał, 500 metrów brzmi zdecydowanie lepiej.. :)
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Jun 2021
     
    @as: tak, ale np. YOUNIQ GDAŃSK jest blisko Stoczni Gdańskiej, gdzie są fajne knajpki, nie wspominając o bliskości Starego Miasta :) Więc dystans dłuższy, ale atrakcji więcej (jeśli ktoś chce także spędzić gdzieś czas poza party, albo przyjeżdża szybciej/zostaje dłużej).
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Jun 2021
     
    Teraz przedstawiam Wam drugą ofertę dot. noclegów podczas sierpniowej edycji Silly Venture 2020+1 (20-22 sierpnia).

    HOTEL ARENA EXPO znajduje się w pobliżu stadionu (w zależności od wejścia, odległość wynosi 300, 400 lub 500 m), mieszczący się przy ul. Marynarki Polskiej 71 w Gdańsku.





    Ceny dla uczestników SV:

    Cena pokoju 1 osobowego - 210 zł / doba (normalna cena: 240 zł)
    Cena pokoju 2 osobowego - 260 zł / doba (normalna cena: 290 zł)
    Cena pokoju 3 osobowego - 290 zł / doba (normalna cena: 330 zł)

    Jest to cena ze śniadaniami.

    Parking dla gości jest bezpłatny.

    Rezerwacji dokonujemy tradycyjnie na hasło "ATARI" - drogą mailową lub telefoniczną:

    HOTEL ARENA EXPO - ->link<-

    tel. +48 58 762 06 05, mob. +48 601 415 118
    e-mail: recepcja@hotelarenaexpo.pl
    • 21:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Jul 2021 zmieniony
     
    Kochani, w tej chwili pozostało mi dopięcie szczegółów, jeśli chodzi o użycie... telebimów na stadionie! :) Sprawa nie jest tania, nawet samo ich "odpalenie" do testów generuje wysokie koszta - baza dowodzenia mieści się w kontenerze naszpikowanym elektroniką :) Po dzisiejszych rozmowach jestem jednak bardzo dobrej myśli, i chyba mogę zaryzykować stwierdzeniem... "MAMY TO!" :)





    Co do samego party-place, to mamy do dyspozycji WSZYSTKIE odbiorniki LCD oraz CAŁE nagłośnienie mieszczące się na 2 piętrach pub'u! :) Nie ma więc konieczności "ślęczenia" przed big screenem (który oczywiście również będzie) i można wszystko oglądać popijając drinka siedząc przy swoim stanowisku, na kanapie, loży, whatever - tam, gdzie tylko będziecie mieli ochotę - ekranów jest cała masa!

    Poniżej kilka przykładów:













    Na party będzie też dostępne Wi-Fi.

    Nie zapomnijcie dopisać się do LISTY OBECNOŚCI - ->link<-
    • 22:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime7 Jul 2021
     
    o Panie, brak słów ;)
  1.  
    Oj, myślałem, że SV będzie zimą...
    • 24:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Jul 2021
     
    Będzie zimą to z 2021 roku. To zaległe, z 2020 roku, jest latem...
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime7 Jul 2021 zmieniony
     
    @Sun: Silly, eh? :)

    @mgr_inz_rafal: jak sytuacja pozwoli to będzie i zimą...

    @Kaz: dokładnie tak jak piszesz. natomiast edycja letnia wydaje się teraz bardziej realnym rozwiązaniem, w sensie "covidowym". kto wie czy wrócą znowu strefy, limity uczestników imprez itd.
  2.  
    Ok, dzięki za info :)
    Latem odpadam, a na jesień pewnie znowu zaplanowany jest lockdown :/
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Jul 2021
     
    Na odbywającym się w ten weekend party Sommarhack w Szwecji została zaprezentowana nowa invitka na Silly Venture 2020+1!



    Platforma: Atari 520ST

    Życzymy miłego odbioru! :)

    I tradycyjnie prosimy o dopisywanie się do listy obecności - ->link<-
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jul 2021
     
    Tę grafikę obcej planety przygotowywałem w latach 90-tych do demka AtarSystemowców, które nigdy nie powstało. Napisiki wykonałem współcześnie. Dobrze, że w końcu jakoś została wykorzystana :D Brawo Bober!
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Jul 2021
     
    Miło mi poinformować, że Sikor Soft przeznacza nagrodę w postaci niedawno wydanej fantastycznej gry THE LAST SQUADRON na małe Atari (wersja NORMAL, ze specjalnym cartridgem - czarny dymiony, zamiast zielonego).



    Posiadaczem gry zostanie osoba, która weźmie udział w konkursie - grając na wersji ARCADE lub HARDCORE. Co do szczegółowych zasad to zostaną one ustalone tuż przed rozgrywką na party.



    Podsumowując: Osoba z najlepszym wynikiem wygrywa grę THE LAST SQUADRON w wersji NORMAL, która zawiera:

    - karton ;)
    - instrukcję
    - cartridge
    - dwujęzyczną planszę komiksową
    - czapeczkę

    Wielkie dzięki, SIKOR!
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Jul 2021 zmieniony
     
    Na letniej edycji SV, dokładnie 20-go sierpnia w piątek, po kilku latach przerwy powróci ze swoim performancem KK / Altair, który na dwóch VCS'ach wyciśnie ostatnie soki z układu dźwiękowego TIA!



    Podziękowania dla Hospesa za przygotowanie plakatu.



    Na video załapał się też Kuba Husak :) Kto wie, może i tym razem da się ponieść fali ;)
    • 31:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    O, fajny był koncert, z chęcią wysłucham kolejnego.
    • 32: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    W pełni popieram zarówno w sprawie koncertu KK jak i Kuby.
    • 33:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    Jeszcze będzie jedna niespodzianka :) Info być może jeszcze dzisiaj lub jutro (w czwartek).
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    Przed chwilą odebrałem przesyłkę od Sikora :) Tak oto wygląda fizyczny egzemplarz gry do zgarnięcia w konkursie na SV2020+1 Summer Edition:











    Wielkie dzięki, Paweł!
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Jul 2021
     


    Podziękowania dla Hospesa za przygotowanie plakatu :)
    • 36:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Jul 2021 zmieniony
     
    Część z Was pyta mnie m.in. o gastronomię na party... do dyspozycji mamy bar, a w nim m.in.:

    - Żurek 8 zł
    - Pizza Margherita 14 zł (możliwe dodatki)
    - Frytki 8 zł
    - Hot Dog 7 zł
    - Zapiekanka 11 zł

    Więcej będę wiedział jutro.
    • 38: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 Jul 2021
     
    Aż zgłodniałem :)
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Jul 2021 zmieniony
     
    Nadszedł czas na zapowiedź kolejnego koncertu na letniej edycji "Silly Venture 2020+1"! W sobotę 21-go sierpnia specjalnie dla Was zagra cTrix (Melbourne/AUSTRALIA) na swoim słynnym gAtari! Niestety z uwagi na ograniczenia covidowe, koncert będzie transmitowany na żywo z Australii.





    Specjalne podziękowania dla Hospesa za plakat!
    • 40:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Jul 2021
     
    Oby mógł przyjechać na SV w kolejnych latach!
    • 41:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Jul 2021 zmieniony
     
    @Kaz: taki był plan już w 2018 roku... niestety kolidowało to wtedy z innymi koncertami cTrixa. Jak tylko pandemia się uspokoi - z przyjemnością ponowię zaproszenie :)
    • 42: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime18 Jul 2021
     
    Z tymi kolejnymi zaproszeniami... Bardzo fajnie, ale posłuchajmy go najpierw chociaż raz
    • 43:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Jul 2021
     
    Tu można posłuchać:

    ->link<-
    • 44: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime18 Jul 2021
     
    @Kaz: wiesz, może być na przykład tak, że może muzycznie szału nie ma ale za to może robi świetny szoł na koncertach i ludzie chętnie cTrixa oglądają. To mam na myśli, że chętnie zapoznam się z jego twórczością na 'live' nie wybiegając z osądami, a o powtórnym zaproszeniu zadecyduje i tak organizator.
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Jul 2021 zmieniony
     
    Zapraszamy do zapoznania się z nową invitką (tym razem video) na letnią edycję Silly Venture 2020+1!



    Życzymy miłego odbioru!
    • 46: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime19 Jul 2021 zmieniony
     
    'sprawdź to'
    • 47:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Jul 2021 zmieniony
     
    @Szeryf ;)

    Co do gadżetów na tegoroczne SV, to oczywiście i tym razem ich nie zabraknie (a jakie - niech to pozostanie tajemnicą do samego końca). W historii SV były już darmowe koszulki dla wszystkich uczestników w cenie wejściówki (przez 4 lata od lata 2011-2014), energetyki od 2016 do 2019, pocztówki, breloki do kluczy (przygotowane przez RJ'a 1307) oraz kalendarze do 2019. Co do tych ostatnich to przewidziane są na edycję zimową - jeśli oczywiście sytuacja związana z pandemią na to pozwoli. Na razie skupiamy się całkowicie na edycji letniej i Was również prosimy o maksymalne wsparcie tejże.
    • 48:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Jul 2021 zmieniony
     
    Zapomniałbym... oczywiście wszystkie osoby, które zamówiły koszulki otrzymają jedną dodatkowo GRATIS - w hołdzie wspaniałemu człowiekowi i muzykowi, który odszedł od nas w zeszłym roku...



    Z przodu logo "Ultrasyd", gdzie w miejscu SYD (skrót od imienia Sydney) jest fragment Jego fotki profilowej, dodatkowo dopisek "Merci pour tes excellents concerts a la Silly Venture", na jednym rękawku logo "Atari", na drugim "Gdańsk". Na plecach drugie logo "Ultrasyd" + dopisek "L'Epidémie Dansante". Projekt: mOOnie & Grey.

    Wszystkie koszulki tylko w kolorze czarnym. Zostaną przekazane na party lub wysłane pocztą.
    • 49:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime19 Jul 2021 zmieniony
     
    .
    • 50:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Jul 2021 zmieniony
     
    Grosu poinformował mnie, że premiera płyty "Medium", na której znajduje się kawałek "ATARI" będzie miała miejsca 30-go lipca. Zrealizowana w całości w Grubo Krojone Studio.

    Cena płyty 35 zł.