atarionline.pl [nieaktualne] kasety Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime3 Apr 2021 zmieniony
     
    [nieaktualne]


    Kilka kaset na sprzedaż. Nie wszystkie mają opis i zdjęcia, ale będę uzupełniał temat na bieżąco.

    Kompletna paczka foto do pobrania (bez rejestracji, wystarczy kliknąć zielony klawisz "Pobierz"):
    ->link<-

    Uwagi ogólne: 1. Zakładaj, że stan rzeczywisty jest gorszy niż na foto (aparat kosztował 60zł z wysyłką na allegro), wiadomo, że w domu pod lupą widać więcej, ale starałem się uchwycić wszystkie wady. 2. Opakowania kaset są w złym stanie (pęknięcia, ślady kleju, stare naklejki), ale to one chroniły resztę przed tym co je same spotkało. 3. To, że coś wczytało się u mnie nie oznacza, że wczyta się u ciebie (i vice versa) 4. Nie do końca jestem zorientowany w cenach, jeśli coś jest za tanie to poproszę info via mail

    Kontakt do mnie: ccwrcltd [małpa] gmail.com
    Wysyłka: 14zł za paczkomat bez względu na ilość (tylko paypal)
    Odbiór osobisty: gotówka i Warszawa
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime9 Apr 2021
     
    Kilka "prawie sprzedanych" i kilka nowości (ponad 30-letnich).
    • 3: CommentAuthortbxx
    • CommentTime9 Apr 2021
     
    Biorę Boulder Dashe
    • 4: CommentAuthorBanan
    • CommentTime9 Apr 2021
     
    tak z ciekawości: 120 za kasetę z robbo?
    czy to właściwa cena?
    • 5:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime9 Apr 2021 zmieniony
     
    @Banan

    Nie, oczywiście, że nie. Jako jedyny na całym świecie sprzedaję tą kasetę, więc trochę nie wiem jak kalkulować cenę. Jeśli masz jakieś propozycje to pisz na maila, tak jak wspomniałem o tym w temacie.
    • 6:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime16 Apr 2021 zmieniony
     
    Ostatni update w pierwszym poście. Ewentualna wymiana też wchodzi w grę (kasety/kartridże).