atarionline.pl gra TONY czesc 1 Montezuma's Treasure - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime6 Dec 2022 zmieniony

@rafaldudek
    Fajnie, jakbyś zaskoczył fabułą, żeby to nie było tylko jak "Montezuma's Revenge" w innej (lepszej) oprawie - trochę innowacji w "skostniałym" gatunku by się przydało. :)
    • 2: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime6 Dec 2022

to nie montezuma, czas akcji i nawiazanie jest do Pedra ale humorystyczne, w opisie jest to opisane. Pomysl jest nowy tak sadze choc nawiazan sporo do klasykow. Wiecej do Indego niz Pedra ale to sie zobaczy jak sie uda bedzie 2 czesc co powiesz ze to pomysl z Sw Graala :P Tony to mial byc Halik... czas pokaze mam nadzieje ze bedzie fajnie bo pomyslow calal glowa. Bedzie pierwszy Tony poczytam recenzje i zobacze co dalej.
    • 3: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime6 Dec 2022

zreszta na poczatku watku napisalem moj tekst wprowadzajacy do gry, przeczytaj
    • 4: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime6 Dec 2022

w wersji pudelkowej komercyjnej bedzie tez stara gazeta piszaca o Tonym, ale beda inne "newsy" i nawiazania do nowej czesci gry z nazistami maniakami okultyzmu... :P czas pokaze
    • 5: CommentAuthordrakon
    • CommentTime6 Dec 2022

Proponuję skończyć najpierw grę, a później zająć się otoczką :D.
    • 6: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime6 Dec 2022

@drakon podchodze do tego kompleksowo, ale masz racje wazniejsza gra jako soft
  1.  
    Ładna mapa.
    • 8: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime8 Dec 2022 zmieniony

dam choc xxl nie chcial jeszcze pokazywac
    • 9:

CommentAuthorpirx
    • CommentTime8 Dec 2022

pikne!

xxl może mieć rację, mój śp. ojciec wiele mnie nie nauczył, ale 2 prawdy od niego przyjąłem do serca:

1. kobiecie nie kłam, ale prawdy też nie mów
    2. nie pokazuj głupiemu niedokończonej pracy

ale może tu takich nie sieją?
    • 10: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime8 Dec 2022

@pirx madry twoj tata, ale dalem bo bylo ze tylko screeny pokazuje, pozdrawiam
    • 11: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime8 Dec 2022

wygląda świetnie
    • 12: CommentAuthordhor
    • CommentTime8 Dec 2022

Chłopaki, ale wyczuwam tutaj czepianie się Rafała (odpowiedzialnego za fantastyczną oprawę graficzną), o to, że nie może znaleźć kodera, który dokończy projekt. Te wszystkie teasery które zamieszcza są jak najbardziej na miejscu. Owszem, wolałbym, aby gra gruchnęła ni stąd ni zowąd, ale jeśli drużyna niedomaga, to trzeba ratować projekt, a nie przejmować się etykietą dworską.

Gdyby każdy z powyższych komentarzy przerobić na lda sta ror - to gra by już była gotowa :)
    • 13: CommentAuthorrafaldudek
    • CommentTime8 Dec 2022

@dhor, koder jest, wszystko idzie dobrze
    • 14: CommentAuthorbruno_j
    • CommentTime8 Dec 2022 zmieniony

@rafaldudek fajny ten avik. Może by ludka delikatnie podkolorować duchami, tak aby był bardziej widoczny? Ciut jaśniejszy lub ciemniejszy odcień? A jakby duchów starczyło to i przeskadzajki?
    • 15: CommentAuthorhichal
    • CommentTime8 Dec 2022

Piękne to jest i animacja super :)
    Masz rację bruno_j, fajnie by było, jakby tytułowy TONY był choć trochę podkolorowany.
    • 16:

CommentAuthorJacques
    • CommentTime8 Dec 2022

A ja myślę, że trzeba by to zobaczyć w docelowym kolorze, a nie tym z Basica ;-)
    Tak trudno rozmawiać o pokolorowaniu, bo może to się gryźć. Ale np. kolorowy panel czy coś...
    • 17: CommentAuthorbruno_j
    • CommentTime8 Dec 2022

@Jacques sugerowałem się czernią i bielą z planów podziemi. A panel można podkolorować swoją szosą. Jedno drugiemu nie wadzi.
    • 18: CommentAuthorkraczaj
    • CommentTime8 Dec 2022

Mnie zawsze podobały się gdy w hiresie, video Kult. A ta jest o niebo ładniejsza