atarionline.pl RETROnizacja 5 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime9 Dec 2022
     
    Uprzejmie informuję zainteresowanych, że R5 odbędzie się w terminie 21-23 kwiecień 2023.
    Tam gdzie zawsze: Osiedlowy Dom Kultury, Pawłowice, Śląskie.
    Będą kompoty, będą konkursy gejmingowe, będzie do czego potańczyć i z kim się napić.

    Więcej info soon!
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime9 Dec 2022
     
    no to jadym na R5!!!111 ;)
    • 3: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime9 Dec 2022
     
    No i pięknie!!!
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Dec 2022
     
    Pin - czyli nie będziesz na Grawitacji 2023 i nie będziesz tam robił streamu?
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime9 Dec 2022 zmieniony
     
    na Grawitacji nie będę, potwierdzam. Na Retronizację się szykowałem, termin imprezy jest stały w zasadzie i nie mam wpływu na kolizyjność innych imprez w tym samym terminie. Na coś się trzeba było zdecydować niestety. Szkoda.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Dec 2022
     
    Tak, szkoda, że obie imprezy kolidują, ten sam weekend. Ja odwrotnie - mimo wielkiej sympatii do Rentona i jego imprezy - przedkładam tworzenie gier nad granie, więc się wybieram na Grawitację.
    • 7:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime12 Dec 2022 zmieniony
     
    Strasznie nam (jako organizatorom) przykro, że się nam nałożyły terminy. Nie wiedzieliśmy o terminie Retronizacji, a szkoda że nie był ogłoszony wcześniej, to byśmy coś pokombinowali. Teraz już niestety nie mamy możliwości zmiany terminu. Poza tym będzie "gość zagraniczny", który ma już bilet na samolot, więc tak musi w tym roku zostać. Jakoś się podzielimy :)

    Przepraszamy Renton, że tak wyszło - bardzo lubimy Twoją impreze i nie chcieliśmy jej w żaden sposób sabotować. W przyszłym roku z pewnością skontaktujemy się z Tobą przed zaklepaniem terminu, bo tez będziemy celować w kwiecień. Najbardziej ubolewa bocianu, który był na wszystkich dotychczasowych edycjach Retronizacjii teraz jako org. Grawitacji będzie musiał niestety jedną opuścić. Takie życie.

    No hard feelings - my jakoś to pogodzimy, ale przepraszamy wszystkich, którzy mają teraz dylemat gdzie się wybrać. U nas jest darmowa pizza :)
    • 8:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime12 Dec 2022
     
    @koala nie ma za co przepraszać, wydawało mi się, że termin R jest ogólnie znany, bo trzymam się jednego co roku - dwa tygodnie po Revision (tudzież Wielkanocy). Kris3D i Bocianu byli na wszystkich ...
    Szkoda, imprezy są innego profilu, ale za to niestety troszeczkę podzielą ekipę spod znaku góry Fuji.

    Pozdro.
    • 9:
       
      CommentAuthorBca
    • CommentTime12 Dec 2022 zmieniony
     
    a podobno Atari obsługuje internet, a jakby udało się Wam zrobić takie wspólne INTERWIDIENIE ?
    • 10:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime23 Dec 2022
     
    Siemka!

    Chłopaki z commodorowskiej grupy FANCY RATS, w pocie czoła przygotowali kartridż tematyczny na C64 z okazji R4 ... a że niestety nie udało się dotrzymać terminu, premiera tego CACKA odbędzie się w drugi dzień świąt, czyli 26.12 o godzinie 18:00 na kanale RETRO SFETRO:



    Co będzie zawierać wspomniany kart??? Na lajwie opowiedzą sami!

    SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

    Ja sam nie mogę się doczekać, bo jest to zajebista dla mnie niespodzianka!
    • 11:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime15 Feb 2023
     
    Wiadomość do zainteresowanych. R5 SIĘ NIE ODBĘDZIE ... powodem jestem ja i moje osobiste sprawy życiowe. Nie wiem czy będzie inny termin, nie wiem czy w ogóle ja, jako org zrobię R5.
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Feb 2023
     
    ... no bez jaj... właśnie miałem napisać że bankowo będę - pinokio co nieco opowiadał.
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Feb 2023
     
    Wielka szkoda. No i nie wiem co powiedzieć, bo zajebiście chciałem przyjechać na R5 ... cóż - tyle, że w takiej sytuacji uda mi się ogarnąć Grawitację.
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    Renton - trzymaj się chłopie, trzymam kciuki i oby wszystko się jak najszybciej wyprostowało w życiu, bo imprezę robiłeś zacną i warto do tego wrócić.
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    @Renton: 3maj się chłopaku! jeszcze mam jakąś małą nadzieję, że zmienisz zdanie... jak można Ci jakoś pomóc to pisz do mnie na mail'a.

    @Pin: no i widzisz, myślałem że spotkamy się na R5...
  1.  
    Motyla noga... Ręton, trzymaj się!
    • 17: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    trzymaj sie zboju, mam nadzieje,ze wszystko sie pouklada :/
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    @Grey - to wpadaj na Grawitację.
  2.  
    o właśnie, można się na Grawitację rychtować
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    można!
    • 21:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    @pin: mocno się nad tym zastanawiam :)
    • 22:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    Trzymaj się chłopie, poukłada się, trzymam kciuki!
    @grey, zbieraj ekipę z 3M i wbijajcie na Grawitację: ->link<-
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Feb 2023
     
    @kris3d: zobaczymy. kocham Kraków, więc nie mówię nie.
    • 24:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Apr 2023
     
    RETROnizacja nr 5 ma już swój termin, wklepany do kalendarza AOL. 12-14 kwietnia 2024 roku.
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Apr 2023 zmieniony
     
    @Kaz: dzięki za info! Jak zdrowie nie sprawi mi ponownie niespodzianki to będę. A Grawitacja w jakim terminie w 2024?
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Apr 2023
     
    Grey - Ty podeślij wszystkie terminy SV, żebym umieścił w kalendarzu, bo chcemy się z Tobą zobaczyć na SV :)
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Apr 2023 zmieniony
     
    @Kaz: daty na ten rok są od dawna na demozoo, ale dla porządku podaję i tutaj:

    SV2023SE (lato) - 17-20 sierpnia (czwartek-niedziela)
    SV2023WE (zima) - 7-10 grudnia (czwartek-niedziela)

    Pozdro i dziękuję :)
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Apr 2023
     
    Wpisane.
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Apr 2023
     
    @Kaz: jeszcze raz dzięki :)
    • 30:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime28 Aug 2023
     
    Nie bardzo wiem jak ugryźć temat, bo nie lubię z gęby robić dupy, niestety decyzja zapadła już jakiś czas temu, a jedna osoba dzisiaj przypomniała mi, że nie poinformowałem o tym "świata".
    Osoby które były zainteresowane przyjazdem na R5 chciałem w końcu poinformować, że impreza się nie odbędzie.
    Nie będzie nowego terminu, nie będzie innego miejsca, "nie będzie niczego". Po prostu.

    Wielkie przeprosiny z mojej strony za wywołane niepotrzebnie zamieszanie.
    Ale biorąc pod uwagę ile czasu zostało do imprezy to chyba jeszcze nie najgorszy tajming na taką informację.
    Pozdrawiam
    • 31: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Aug 2023
     
    trzym się Renton, bo jak rozumiem to wynika z powodów osobistych
    • 32:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Aug 2023
     
    @ renton jak masz jeszcze zęby to dupy z gęby nie zrobisz, jak nie masz to znam dobrego protetyka. ;)

    "Nie będzie nowego terminu, nie będzie innego miejsca, "nie będzie niczego". Po prostu." - czyli jednak tam u was Kononowicz wygrał :( . ;)