atarionline.pl Nowy "hit" od Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Aż przecierałem oczy ze zdumienia

    ->link<-

    Tej firmy chyba nic już nie uratuje, jeśli nie zmienia swojej polityki.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Feb 2023 zmieniony
     
    Oj Alex, pomyśl o innych. Pomyśl, że się tego sprzeda kilkaset zestawów, a za 10 lat będą warte miliony...

    Sami sobie zostawią pewnie, żeby zarobić za 10 lat. Tylko trzeba się spieszyć, bo gro fanów już znajduje się w ryzykownym wieku...
    • 3: CommentAuthorbruno_j
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Żeby tradycji stało się za dość, powinni tego naklepać parę milionów i za kilka lat zakopać na pustyni ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Kuba, jakoś w to nie jestem w stanie uwierzyć :) Popatrz na ceny oryginalnych cartów do 2600. Chodzą po kilka stówek. Najdroższe są te z E.T. wykopane na pustyni, bo chodzą nawet po dwa tysiące bagsów :D

    Bruno - otóż to! Zakopanie na pustyni zwiększa wartość dziesięciokrotnie jak widać :)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    A potem pustynię sprzedać za miliardy.
    • 6: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime8 Feb 2023 zmieniony
     
    to dla tych co za nieodfoliowana karte gracza baseballa placa 50k usd;)
    • 7:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Swoją drogą z okazji 50-lecia firmy na ich miejscu skontaktowałbym się z najlepszymi developerami współczesnych gier i dem i wydał kolekcję najnowszych hitów, a nie po raz setny odgrzewał te same parokrotnie zjedzone kotlety ;)
    • 8: CommentAuthorXuio
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    I wyprzedane ;)

    ->link<-
    • 9: CommentAuthorstreak
    • CommentTime8 Feb 2023 zmieniony
     
    Januszy przyszłego zysku (aka kupie tanio - sprzedam droggo) nie brakuje, najwyrazniej. Przy czym stopa zwrotu w tym "cudownym pakiecie" to moze byc tak samo lipna jak sama firma Atari od 2 dekad.

    @Alex, dokładnie. Tak bym zrobil.
    • 10: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Siemanko. Z tego co widzialem I ogladalem na roznych kanalach to problemy od samego poczatku sa z tymi cartami, np druk nie dokonczony w manualu, I inne ubytki(nie pamietam juz jakie), ale niestety za cene jaka sobie wypatrzyli producenci to ludzie podostawali niedokonczony material/produkt. Tragedia.
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Feb 2023
     
    Ech... Po prostu zazdrościcie, że nie macie :P

    (Żart)
    • 12: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime9 Feb 2023
     
    @Grooby
    Z tego co widzialem I ogladalem na roznych kanalach


    nazwij te kanaly ew. daj linka, bo takowe nie istnieja w mojej instancji (wszech)swiata. Reklamowe clipy maja 1 dzien. Shipping nie ruszyl. mm puuuuuu.
    • 13: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime9 Feb 2023 zmieniony
     
    W koles z Ameryki o tym mowil juz miesiace temu, ale nie pamietam juz jaki to kanal byl bo nie subuje. Nowa Fala cartow wychodzila I to w tamtym roku jeszcze :) tez czytalem ze sa/beda wysylane ale nie pisalbym jakbym nie sluchal o tym. Chyba na twiterze troche ludzi sie skarzylo o nowe wydania na 2600 wlasnie z okazji urodzinek. Byly to trzy carty z tego co pamietam I ceny podobne do tych, gier tez nie pamietam jkie to byly bo dawno temu to ogladalem I pamietam ze sobie pomyslalem ze za taka kase taki produktu. Kanalu swojego juz nie mam wiec nie mam jak podac link, ale nie mniej nie zmienia to faktu ze cena jest masakryczna jezeli chodzi o te nowe carty. Pozdrawiam