atarionline.pl Akcja świecidełka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordrygol
    • CommentTime3 Mar 2023 zmieniony
     
    Jako że ostatnio bawię się laserami to na discordzie wywiązała się mała rozmowa w temacie lampek oraz breloków RGB LED po tym jak wkleiłem fotki. Kilka osób pytało czy będe więcej takich robić i tak się zastanawiam ile było by chętnych.
    Pomysł na wątek potrzebny ponieważ nie wiem ile ewentualnie muszę zamówić źródeł także kto chętny to dopisujcie się do listy.
    Standartowo, nick i liczba szt.

    Brelok - 7 kolorów plus 2 tryby auto zmiany koloru. Pleksi 3mm.
    W komplecie jest smycz oraz kabelek USB do ładowania. Można to to ładować bo w środku jest małe ogniwo li-ion




    tutaj jeszcze kilka fotek ->link<-

    LED Lampa z opcją zegarka - 8 kolorów i 2 tryby można zmienić za pomocą pilota IR. Pleksi 3mm. Opcje zasilania z USB lub z dwóch baterii AA.
    W komplecie pilot oraz kabelek USB. Wielkość samej wkładki pleksi 150x175mm





    Jeżeli będzie więcej zamówień niż 20 szt z danego świecidełka to ceny powinny wyjść takie:

    40 PLN Brelok
    80 PLN Lampa
    80 PLN Lampa + otwór fi 8mm pod mechanizm zegara.

    Sam mechanizm każdy sobie może kupić we własnym zakresie bo mnogość wskazówek jest sroga.
    Przykład: ->link<-

    Nie będę usuwać folii ochronnej bo jest potrzebna na czas transportu. To oznacza że każdy we własnym zakresie będzie musiał sobie tą folie "obrać".
    Istotne jest też że idealnie by było zrobić to z plexi 4mm ale cena wtedy rośnie to raz, a dwa że nie mam tego procesu wytestowanego.
    Dodam jeszcze że wszystko nie stanie się instant gdyż ponieważ muszę to kupić i poczekać aż do mnie doleci także przyjmijmy że od momentu jak to zamówię to może z miesiąc potrwać zanim to dostaniecie.

    Aaaaale mam za to wytestowane inne opcje :) ta ostatnia jest mniej więcej 1/4 A4






    Na sąsiednim forum istnieje podobny wątek z listą. Gdyby ktoś z was chciał się wpisać na listę to poproszę o wpisywanie się tylko na jedną z nich bo potem nie ogarnę :D
    • 2: CommentAuthormartinez
    • CommentTime6 Mar 2023
     
    1. martinez - brelok, 1szt. napis JILATARI
    • 3: CommentAuthordrygol
    • CommentTime6 Mar 2023
     
    W sumie nie napisałem w głównym poście ale czekamy z listą do niedzieli wieczorem 12.3.2023
    • 4:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime6 Mar 2023
     
    Ale to jest Lamerskie.

    A że Swordem możesz zrobić?
    • 5: CommentAuthordrygol
    • CommentTime6 Mar 2023
     
    ano lamerskie :D
    Plan jest taki że podejscie do customów zrobimy osobno.
    Najprawdopodobniej ogarniemy to tak że udostępnie szablony wraz ze wskazówkami co i jak i każdy sam sobie przygotuje SVG.
    • 6: CommentAuthordrygol
    • CommentTime12 Mar 2023
     
    Źródła zamówione. Jak doleci wszystko to dam znaka i ruszam z wycinankami.
    Dam znaka.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Mar 2023
     
    siemka. a ja z innej beczki, mam dostęp do okularów z plexy za grosze, mógłbyś na nich odpłatnie wyrzeźbić jakieś wzory al'a techno - cyberpunk ? chciałem je podświetlić krawędziowo i opchnąć na imprezach plenerowych.

    Ile byś chciał za wykonanie znaczka imiennego ? Być może bym wziął kilka sztuk, dla wydawnictwa Zdrowie bez Leków,oraz dla mnie prywatnie.
    • 8: CommentAuthordrygol
    • CommentTime13 Mar 2023
     
    @IRATA4

    Dosyć średnio to widzę na moim laserze. Raczej się nadaje do cięcia płaskich powierzchni.
    • 9: CommentAuthorRenSwap
    • CommentTime13 Mar 2023
     
    Ciekawe vaprianty, spójrz tutaj ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Mar 2023
     
    @drygol te okularki są lekko wypukłe.
    • 11: CommentAuthorArti
    • CommentTime15 Mar 2023
     
    A gdzie jest ta lista? Zapisałbym się.
    • 12: CommentAuthordrygol
    • CommentTime15 Mar 2023
     
    @Arti, w tym wątku oraz w drugim na AA
    • 13: CommentAuthordrygol
    • CommentTime23 Mar 2023
     
    @martinez, podeślij namiary swoje do mnie na maila.
    • 14: CommentAuthormartinez
    • CommentTime23 Mar 2023
     
    @drygol: e-mail wysłany
    • 15: CommentAuthordrygol
    • CommentTime27 Mar 2023
     
    @martinez - paka wysłana w piątek
    • 16: CommentAuthormartinez
    • CommentTime28 Mar 2023
     
    Brelok już u mnie. Cieszy oko świeceniem.

    Polecam zakupy u Pana drygola :)