atarionline.pl sprzedam/zamienię Amigę 600 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Mar 2023 zmieniony
     
    Sprzedam bądź zamienię Amigę 600, chciałbym za nią 1500zł mogę się również zamienić za sprawnego Rolanda TR 08.

    Amiga bez pudełka, kompletna, obudowa nie ma żadnych pęknięć, ubytków, "pryszczy" od za długich śrubek czy innych felerów, nie jest to komputer po wystawkowy(śmietnikowy), komputer od lat 90' był w domu u moich przyjaciół. Do Amigi mogę dołączyć dyskietki z programami/grami.




    Amigi jak widać nie szykowałem pod sprzedaż, jedynie nieco z kurzu przetarłem ściereczką. - do doczyszczenia.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Apr 2023
     
    Oprócz Rolanda TR 08 jestem również zainteresowany zamianą za ATARI STe- (bez komentarza) sprzedaż tegoż ustrojstwa była błędem.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Apr 2023
     
    Ogłoszenie w niewłaściwym dziale - to nie powinno być w "Projekty" tylko "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - przeniosłem i proszę o pilnowanie tego.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Apr 2023
     
    jasne, przepraszam za nieuwagę, jak możesz to przerzuć ów wątek do odpowiedniego działu, ja nie mam takiej możliwości.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Apr 2023
     
    Przecież napisałem "przeniosłem".
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 May 2023 zmieniony
     
    Amiga nadal aktualna, mam też kilka pozycji z Atari do sprzedania.
    Są nimi :
    Lite Rally
    Deszczownik
    ... w sumie to wszystko mogę opierniczyć, potrzebuję hajs na syntezatory.
    Jak ktoś czegoś szuka, to istnieje spora szansa że posiadam, w weekend przygotuję jakieś fotki tego co chcę sprzedać.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Jun 2023
     
    Okazja dla użytkowników AOL - oddam A600 za 1200zł- oferta ważna 24h, później wrzucam ją w magazyn i wstawiam na OLX za 1600zł, może tam kwitnąć nawet rok, nie zależy mi aż tak na sprzedaży, choć jest mi zbędna.
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Jun 2023
     
    nie zastanawiałem się ile za niego chcę, ale wpadłem na pewien szattański pomysł i prawdopodobnie nie będę go sprzedawał, kręcę pewien film na wild compo będę do niego strzelał - serio.
    Jak nie, to dam znać, chciałbym jakieś 50zł .
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Jun 2023
     
    UWAGA OGŁOSZENIE WAŻNE DO 24 !
    Amiga szuka nowego domu, a że jest ładna i pożyteczna to oddam ją za 1100 - WAŻNE oferta aktualna dziś do godziny 24, później wrzucam na OLX za zaporową cenę .
    • 10: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime15 Jun 2023 zmieniony
     
    CORIelectroni - jak dorzucisz jeszcze jakieś małe Atari w promocji, no tak jednorazowo dzisiaj tylko do 24 to wezmę komplet w tej cenie. Może masz jakieś niepotrzebne? ;-)
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Jun 2023
     
    he, he, nie, nie, jeszcze potrzebuje jako rekwizyty do filmu, później pójdą w kosz. ;)
    • 12: CommentAuthorGekoPL
    • CommentTime16 Jun 2023
     
    Może nie jestem "na czasie", ale wydaje mi się, że Amigi są warte tyle ile numer czyli A600 = max 600pln; A1200 to 1.2k pln...
    No ale w oferowanym modelu trzeba jeszcze wymienić kondensatory; zasilacz pewnie też... szkoda nerwów na Amigę za 1.2-1.1k
    • 13:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime16 Jun 2023
     
    Oj, jesteś o kilka lat spóźniony... ;-)
    • 14: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime19 Jun 2023
     
    Ciężko mi powiedzieć, czy jesteśmy za górką cenow retro sprzętu, ale za 1200 zł za a600 nie jestem w stanie się namówić, bliżej wspomnianych 600 zł z pytaniem po co mi to
    A IRATA kupił to za parę stówek a teraz okazję robi z przebitką razy dwa lub być może i więcej
    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Jun 2023 zmieniony
     
    @ rosomak w takim razie zapomnij o Amidze, nie ma górki, sprzętów jest mało a niektórzy za A600 i 3 tysiące wołają, ceny w okolicach 2k nie są rzadkością, ta Amiga to nie poniemiecki śmieciowy odpad, nie, nie kupiłem tej Amigi, łaziłem, szukałem, przejechałem pół Polski i ... dostałem ją za free od dobrych znajomych( nie tylko to), co nie znaczy że nie mogę jej sprzedać za tyle za ile chcę i na tym zarobić, mamy wolny rynek, mnie nikt z tego środowiska nic darmo czy za pół ceny nie daje, co innego jakby jakiś kumpel chciał, wtedy bym się zastanowił, ale tu raczej tak dobrych kumpli nie mam, a tych kilku co mam to nie są zainteresowani, więc bulta, poza tym czas zakupu minął więc poszło ...