atarionline.pl Atari ST(e) obraz dla Goteka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime19 Apr 2024
     
    Witajcie
    Może ktoś ma i będzie chciał się podzielić obrazem karty SD dla Goteka dla Atari ST(e). Idealnie jak by to był gotowy do odpalenia obraz z menu i grami, demami, użytkami. Widziałem TOSEC, ale przyznam że jestem leniwy i szukam gotowca.

    Chyba że gdzieś takie rzeczy są w sieci?
    Z góry dzięki.
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime19 Apr 2024
     
    Gotek tak nie działa. Nie będziesz miał menu. Gotek to emulator stacji dyskietek, obrazy dyskietek trzeba zmieniać ręcznie. A jak - to zależy od firmware i konfigu sprzętowego twojego Goteka.
    • 3:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime19 Apr 2024 zmieniony
     
    na Amidze jest program (na .adf'ie w slocie 0) który obsługuje menu i pozwala wybierać adf'y i podpinać pod wybrane sloty. zakładałem że na ST jest podobny program.
    nie ma?
    no a jeśli nawet, to może ktoś poratuje obrazem z gierkami/demami?
    • 4:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime19 Apr 2024
     
    Takie coś to oczywiście jest. Myślałem, że chodzi Ci o coś innego.
    • 5: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime21 Apr 2024
     
    Mam coś takiego kiedyś przrobione na żywca z toseca. Obrazu pendrajwa nie mam bo się popsuł ale kopie mam. Utworzyłem torrenta.
    • 6:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime22 Apr 2024
     
    dzięki. będę próbował zassać.
    • 7: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime22 Apr 2024 zmieniony
     
    Jak nie da rady to proszę o info wrzucę na chomika na przykład. Na pendrive trzeba dorzucić te pliki od goteka albo flashfloppy bo to sam katalog jest. Gdzieniegdzie tam gdzie dużo plików było są katalogi alfabetycznie żeby łatwiej było szukać. Jakaś tam opcja wyszukiwania na goteku jest ale ja wolę tak.

    Edycja:
    Wrzuciłem na chomika jednak bo cos ten torrent nie działa. Chomik: barf31 w folderze atari st jest plik st.zip. hasło: barf311081