atarionline.pl Sprawa Piotra Kaczorowskiego - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 May 2024 zmieniony
     
    Chciałbym podziękować osobom reprezentującym różne społeczności, , fora internetowe, grupy fejsbukowe, discordowe za reakcję, w sprawie Piotra Kaczorowskiego, na jego zachowania i działania, o bezkarności których jest przekonany. Nie o wszystkich takich przypadkach solidarności wiem, nie znam wszystkich reagujących, ale bardzo dziękuje za zrozumienie, że ta sprawa dotyka całą społeczność, a nie tylko wybrane osoby, AOL czy jakieś inne małe miejsca w internecie.

    Szczególnie dziękuję tym chłopakom, o których podesłano mi informacje, że konkretnie zareagowali, a których znam osobiście:
    Borg (retrogralnia.pl)
    Dely (Atari Area)
    RobertXS (Atari Poland)
    Adam W. (AtariOnline.pl)
    Solo (New Generation)

    Moje oświadczenie jest wciąż aktualne, a że kolejne nowinki je przykryją, to pozwalam sobie zamieścić je jeszcze tutaj:

    Dotarły do mnie informacje, które potwierdziły się w NASK, że niejaki Piotr Kaczorowski (przedstawia się również jako Peter Kaczorowski, Piotr D. Kaczorowski, który od niedawna pojawił się w naszym środowisku i znany również jest pod ksywami SAVO, Savoman, Kaczor, Peter), zarejestrował domenę atarionline.eu, przekierowując ją na swój profil YT. Ponadto dowiedziałem się, że w swoich rozmowach powołuje się na mnie różnymi sugestiami, np. że pochwalam jego działalność czy też korzystam z jego rozwiązań, etc. Od 25 kwietnia próbowałem skontaktować się prywatnie z Piotrem Kaczorowskim na FB, gdzie jest stale aktywny, żeby uzyskać wyjaśnienie tych zachowań, ale bezskutecznie, nie udzielił mi żadnej odpowiedzi.

    Dlatego, chociaż nigdy wcześniej w całej 20-letniej historii AtariOnline.pl nie było takiej potrzeby, bo nikt się tak nie zachowywał, oświadczam, co następuje:

    1. atarioline.eu nie ma nic wspólnego z prowadzonym przeze mnie serwisem AtariOnline.pl czy ze mną, nie ma żadnej współpracy czy zależności, a jest to prawdopodobnie próba wykorzystania rozpoznawalności serwisu AtariOnline.pl do własnych celów Piotra Kaczorowskiego. Celów tych nie znam, ale jeżeli te cele wymagają skorzystania z cudzego autorytetu czy rozpoznawalności, to dla mnie jest to mocno ostrzegawcze.

    2. Jeżeli ktoś zamierza skorzystać z usług czy produktów Piotra Kaczorowskiego proszę to czynić na własne ryzyko i nie sugerować się podobieństwem domeny do AtariOnline.pl, czy moim rzekomym poparciem, bo takowego nie udzielałem i nie udzielam. I z tego co widziałem, nie jestem jedynym, pod którego Piotr Kaczorowski stara się "podpiąć", zapewne część z tych osób nawet o tym nie wie.

    3. Nie prowadzę z Piotrem Kaczorowskim i nie zamierzam prowadzić żadnej współpracy, nigdy nic u niego nie zakupiłem, nie mogę wiec czegokolwiek polecać. Wręcz przeciwnie, obserwowane przeze mnie wypowiedzi, zachowania i sposoby działania Piotra Kaczorowskiego, a także kolejne zgłoszenia od osób, które miały z Piotrem Kaczorowskim kontakt, doprowadzają mnie do wniosku, że należy zachować daleko idąca ostrożność.

    Podpisano: Krzysztof "Kaz" Ziembik
    • 2: CommentAuthorstreak
    • CommentTime1 dzień temu
     
    Chyba ->link<- zostalo przejete przez Atari inc bo przekierowuje na atari.com.

    Fox Mulder moze juz wrzucic sprawe do szuflady [ CLOSED CASES ]

    :)
    • 3: CommentAuthorlzd
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     
    :-p
    <!DOCTYPE html>
    <html lang="en">
    <head>
    <meta charset="UTF-8">
    <meta http-equiv="refresh" content="3; URL=https://atari.com">
    <title>AtarianOnLine - The Atarian by Piotr. Kaczorowski</title>
    </head>
    <body>
    </body>
    • 4: CommentAuthorstreak
    • CommentTime1 dzień temu
     
    A to cwaniak :). Prawdziwy commodorowy agent wplywu!

    Mozna sie rozejsc, falszywy trop z mojej strony :)