atarionline.pl Projekt "Adda" (dawniej "Asia") - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 May 2011
     
    Pouet to dobry pomysl. Czy ktos tutaj umialby zrobic odpowiedni banerek dla ADDA? Dla Pouet wymiary to 88x31 pikseli, moze byc animowany GIF.
    • 2: CommentAuthorBluki
    • CommentTime9 Jun 2011
     
    Nie widziałem linku do ADDY na Atarimanii ->link<-
    Ciekawe dlaczego?
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Sep 2022 zmieniony
     
    Hej, co tam słychać u ADDY??? ;o
    Akurat dodałem hasło o niej w Atariki, co by chociaż ślad był, że się kiedyś próbowało "dogonić" bazę CSDB... ;)
    ->link<-

    Ciekawe, czy się jeszcze znajdzie jakiś Zbyti, który nie będzie wiedział, iż to niby "nienaprawialne" i akurat projekt odżyje. :)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Sep 2022
     
    można by to ruszyć, pomysł świetny, ale z drugiej strony to przecież AOL stał się poniekąd taką bazą.
    Szkoda że brakuje tutaj niektórych pozycji, ja często natrafiam na tytuły których tutaj nie ma, tak się dzieje przeważnie jak jestem z Atari u znajomych, chcę coś pokazać a tu ... mimo zgrania całej bazy akurat tego czegoś nie ma ! gdyby był jakiś "zsyp" do uploadowania takich brakujących pozycji to byłoby super, można by od tak wrzucić brakujący tytuł, admin już by odpowiednio go opisał i wrzucił tam gdzie trzeba, rozwiązałoby to problem brakujących pozycji, często nawet jak się widzi że czegoś brakuje to nie wiadomo co zrobić by to było, na pisanie maili itp nie zawsze jest czas, a wątek o brakach na Aolu nie zawsze jest na wierzchu .

    Któryś z adminów powinien udostępnić jakiś serwer na którego można by wrzucać to co uważamy za brakujące, bądź to czego faktycznie nie ma, wrzucać do np cotygodniowej selekcji.
    • 5:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime29 Sep 2022
     
    Z tego co widzę nikt się nie ma ochoty tym zająć. Ostatnia aktualizacja katalogu gier była przeszło rok temu 2021.07.11, katalogu demo-sceny i użytków 2019.12.05.
    Kaz zrobił swoje archiwum, często je aktualizował lecz co nieco wyhamował :)
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Sep 2022
     
    No bo Kaz skończył :) Miał na dysku tysiące nieskatalogowanych niezarchiwizowanych rzeczy, zrobił co trzeba i już.
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime29 Sep 2022
     
    Szkoda, wielka szkoda, że porządny katalog atarosceny nie działa. :(
    To, co jest w Atarimanii czy na Fandalu to tylko sukces "połowiczny" w temacie znajdowania produkcji. Na AOL też nie do końca jest wygodnie.
    Swoją drogą, pierwsza nazwa podobała mi się nawet bardziej - ASIA:
    A-tari S-cene I-nternet A-rchive.
    :)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Sep 2022 zmieniony
     
    Sprostuję:

    duncan:

    Ostatnia aktualizacja katalogu gier była przeszło rok temu 2021.07.11, katalogu demo-sceny i użytków 2019.12.05.


    Ostatnia aktualizacja katalogu gier na AOL była przeze mnie zrobiona 16 sierpnia 2022 roku: ->link<-
    W tym roku (2022) aktualizowałem archiwum gier 42 razy, dodałem 6524 pliki, a żeby je dodać, przetworzyłem około 17 tysięcy plików. Aktualizacje archiwum gier były też przeze mnie robione również po tej dacie, ale nie są jeszcze wrzucone online. Podobnież z archiwum dem i użytków - cały czas dodaję.

    jhusak:

    No bo Kaz skończył :) Miał na dysku tysiące nieskatalogowanych niezarchiwizowanych rzeczy, zrobił co trzeba i już.


    Żartujesz sobie, a żart może nie być czytelny dla kogoś kto nie wie jak jest. Fakty: jeszcze nie skończyłem tej żmudnej pracy. Pozostało mi do przetrawienia np. około 5800 plików do archiwum gier i tysiące plików do archiwum dem i użytków. Jak na razie jedyną osobą w tym pomagającą jest Duncan. Sporadycznie programy podsyłają inne osoby - wszystkim dziękuję!

    Irata:

    ja często natrafiam na tytuły których tutaj nie ma,


    Podaj 10 przykładów czego nie znalazłeś. Wymień same tytuły, dodam.

    Irata:

    jak się widzi że czegoś brakuje to nie wiadomo co zrobić by to było, na pisanie maili itp nie zawsze jest czas, a wątek o brakach na Aolu nie zawsze jest na wierzchu .


    Jeśli nie ma czasu na napisanie maila albo doklejenie pliku do wątku to jak niby chciałbyś pomóc? A wiadomo, co trzeba zrobić, materiał w tym zakresie wisi na AOL od 2007 roku: ->link<-

    Dracon:

    Szkoda, wielka szkoda, że porządny katalog atarosceny nie działa. :(


    ADDA jest zarchiwizowana. Przestała działać po aktualizacji oprogramowania serwerowego - któryś jej moduł się wysypywał. Zaglądało do tego kilka osób, ostatni chyba był xxl, nie znaleźli przyczyny, więc temat zamarł. Nie oznacza to, że nie mieli wystarczających umiejętności - chodzi o czas, który należy poświęcić na znalezienie usterki oraz jej naprawienie. A nie ma możliwości dodawania materiałów do czegoś, co nie działa i do czego nie ma dostępu, więc nie dodaję.

    Dracon:

    Swoją drogą, pierwsza nazwa podobała mi się nawet bardziej - ASIA:


    Ale nie była to nazwa praktyczna, ponieważ wyszukiwarki zwracały głównie tematykę azjatycką, nawet przy dopisku "atari".
    • 9:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime30 Sep 2022
     
    Kaz, chodziło mi o archiwa w konwencji tosec. Wyszukiwarka ze strony odwołuje się do nich. Nie pokazuje wyników z twojego archiwum.
    • 10:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime30 Sep 2022
     
    Irata, to czego nie znajdziesz w bazie AOL, możesz dawać tutaj
    ->link<-