atarionline.pl Czerwcowy Sztab Warszawski - Forum Atarum

    Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

    • :
    • :

    Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

      • 1: CommentAuthorGzynio
      • CommentTime30 May 2026 23:20 zmieniony
       
      Jak co miesiąc zapraszam na sztabik warszawski, który tym razem odbędzie w dniu 5.06.26r. w Mazurskie Klimaty na Oboźnej 7 od godziny 17-tej.
      • 2: CommentAuthormayonez
      • CommentTime30 May 2026 23:38
       
      Będę
      • 3:
         
        CommentAuthorPecus
      • CommentTime31 May 2026 21:30
       
      Kto by się spodziewał że to Mazurskie Klimaty?! :)
      Będę.